Невипадково гігантські лід екрани стали еталоном для міст, де вони розташовані. Наприклад, вам достатньо згадати деякі з найбільш відвідуваних куточків планети, такі як площа Пікаділлі в Лондоні або Таймс-сквер у Нью-Йорку, щоб переконатися у привабливості цієї форми зовнішньої реклами. Ви плануєте включити їх у свою стратегію маркетингу та продажу? Якщо це так, ось кілька способів використання гігантських LED екранів, які допоможуть покращити результати вашого бізнесу.

 

ПЕРЕВАГИ ГІГАНТСЬКИХ СВІТЛОДІОДНИХ ДИСПЛЕЇВ

В останні роки широкоформатні дисплеї зарекомендували себе як економічний, надійний, довговічний та високоефективний варіант реклами. Продукти для цифрових вивісок відрізняються чудовою якістю зображення, яке вони пропонують, та здатністю привертати увагу перехожих.

 

Різні формати зовнішніх рекламних екранів, представлені зараз на ринку, можуть сприяти підвищенню та покращенню іміджу бренду. Хоча такі компанії, як LED LION Group, адаптують будь-який світлодіодний екран для вулиці до потреб кожного клієнта, найпопулярніші гігантські рекламні щити зазвичай мають розміри від 72 до 156 дюймів, що еквівалентно діагоналі від 183 до 399 см, і підготовлені для інтенсивного та безперервного використання. всіх видів бізнесу.

 

Ця технологія забезпечує чудову яскравість навіть при яскравому денному світлі, оскільки гігантські дисплеї у шість разів потужніші, ніж звичайні РК-телевізори. Вони також пристосовуються до будь-якого місця. Наші монітори можна адаптувати до будь-якого простору завдяки спеціальній системі збирання, яку ми розробили на нашому заводі.

 

Переваги рекламних світлодіодних білбордів робить їх чудовими союзниками для будь-якої організації.

 

Висока якість

Дозвіл зображення є не тільки незамінним фактором, коли йдеться про те, щоб привернути увагу вашого потенційного клієнта та запам’ятати вашу комерційну пропозицію, але й подбати про імідж бренду або брендингу. Демонстрація антиестетичних зображень та неякісних відеороликів може відмовити потенційних покупців від довіри до компанії, і водночас може негативно позначитися на її корпоративній репутації. З гігантськими світлодіодними дисплеями це ніколи не буде проблемою, оскільки вони були розроблені для забезпечення високої роздільної здатності.

 

Ідеальна яскравість
Однією з характеристик медіафасадів є те, що вони повинні працювати у світлу пору доби, тобто в умовах максимальної яскравості довкілля. Щоб це ніколи не було проблемою, екрани забезпечують максимальну інтенсивність світла.

 

Вони сумісні з програмним забезпеченням для керування
Медіафасади від компанії LED Lion Group підключаються до всіх існуючих мереж відображення. Крім того, вони мають вбудоване програмне забезпечення для керування, яке дозволяє створювати та планувати відео, які ви хочете транслювати. Його використання інтуїтивно зрозуміле і просто, і жодних попередніх технічних знань не потрібне.

 

Вони мають систему дистанційного управління

 

ДЕ Я МОЖУ ВИКОРИСТОВУВАТИ ГІГАНТСЬКІ LED екрани для вулиці?
Ще одним важливим моментом є численне використання LED екранів, що вирізняються своєю універсальністю. Нижче ми пропонуємо кілька варіантів використання екранів великого формату.

Реклама на фасадах будівель

Фасади будівель можуть бути відмінним рекламним носієм, особливо коли вони перебувають у місцях із постійним рухом транспорту. Оскільки зображення, що рухаються, більш ефективно привертають увагу потенційних покупців, вони є набагато кориснішим ресурсом, ніж традиційні статичні рекламні щити.

 

Торгові центри

Торгові центри – це відкриті або закриті простори, в яких зосереджена велика кількість відвідувачів. Саме тому медіафасади дуже ефективно привертають увагу та інтерес ваших відвідувачів. Хороша ідея — використовувати цей формат для публікації новин, акцій та пропозицій, орієнтованих на ті продукти та послуги, продаж яких потребує підвищення.

світлодіодний екран світлодіодний екран для вулиці

Концерти та шоу

Гігантські Led екрани ідеально підходять для масових заходів, тому що дозволяють тим, хто знаходиться далеко від сцени, не пропустити жодної деталі шоу. Крім того, це ідеальне рішення для місць з обмеженою видимістю або кутами без огляду. Їх можна навіть використовувати для доповнення шоу графікою або відеоефектами, які покращать враження глядачів.

 

Спортивні стадіони

Гігантські екрани на стадіонах та в залах в основному використовуються як спортивні табло. Однак вони також ідеально підходять для інших цілей: наприклад, для представлення складів команд, повторів під час матчів або потокової передачі зображення в прямому ефірі.

led вивіска медіафасад ціна світлодіодний екран для вулиці

Курорти

Ви також можете максимально використовувати гігантські медіафасади як взимку так і влітку. Їх використання різноманітне: від надання інформації лижникам про стан схилів до оголошення про майбутні події або інші останні новини, такі як часткове закриття об’єктів, до зведення погоди або інших відповідних даних.

 

У LED Lion Group ми є експертами в галузі LED екранів для вулиці з 2017 року та надаємо послуги більш ніж у 8 країнах. Якщо ви хочете дізнатися більше про використання гігантських LED екранів для вулиці або Медіафасадів, зателефонуйте нам за номером +38 (099) 178 47 47 або +38 (096) 178 47 47, надішліть нам електронний лист за адресою ledliongroup1@gmail.com або надішліть нам нашу контактну форму. Ми проконсультуємо вас без будь-яких зобов’язань і дамо ключі для збільшення вашого продажу.

Також ви можете відвідати наші соц. Мережі.