Відеоборди від компанії LED Lion Group

Наймасовішим видом світлодіодної реклами є відеоборди. Цей тип носія чудово підходить для зовнішнього. LED відеоборди добре привертають увагу та дозволяють швидко донести прості повідомлення до потенційної аудиторії. При цьому ви можете підібрати будь-який розмір відеоборду, що робить його ідеальним замінником звичайного білборду.

Купить LED Видеоборд. Компания LED Lion Group

Відеоборд це новітня технологія у сфері світлодіодних екранів. LED відеоборд є світлодіодним екраном встановленим на прохідних вулицях або в безпосередній близькості з жвавими автомагістралями. На таких LED екранах, як відеоборд, найкраще відображати відео контент рекламного характеру. Також можливе використання рекламних зображень. Виходячи з вищевикладеного відеоборду є наступним кроком після класичних білбордів.

Світлодіодні відеоборди мають високу яскравість, що дозволяє ефективно відображати рекламу не лише вночі, а й у світлу пору доби. Окремо слід зазначити зручність внесення змін до рекламного контенту. LED відеоборди від компанії LED Lion Group мають зручну систему управління та комплектуються якісним локалізованим програмним забезпеченням для оперативного управління відеобордом.

Переваги застосування білбордів у рекламних цілях

Реклама товарів та послуг вашої компанії на якісних LED білбордах має низку незаперечних переваг:

  • Цілодобовий режим роботи. Реклама на LED білбордах спрямовано широке коло осіб. Саме тому такі білборди встановлюються у громадських місцях із великим трафіком.
  • Висока ефективність. Якісна та барвиста реклама на відеоборді – це гарантія залучення великої кількості потенційних клієнтів для вашого бізнесу.
  • Помітність. Висока яскравість та великі розміри дозволять зробити вашу рекламу помітною з великої відстані.
  • Універсальність. Світлодіодні відеоборди чудово підходять як для статичного контенту, так і для відеороликів.

 

Світлодіодні відеоборди – це перспектива, яка дозволить зовнішньої реклами успішно конкурувати на ринку з іншими медіаканалами. І інтегруватися в майбутньому в якусь інтерактивну інформаційно-рекламну систему, що включає інтернет, стільниковий зв’язок, монітори в торгових центрах тощо. На тлі перевантаженості міст стандартними конструкціями монітори стають візуальною домінантою, яка привертає увагу глядача.

Таким чином, відеоборд можна сміливо назвати один із найперспективніших рекламних носіїв у нашій країні, а нам з вами ще належить оцінити всі його можливості.

Приклади LED відеобордів від компанії LED Lion Group

LED Відеоборд (Білборд) для стадіону СПАРТАК у місті Кривий Ріг

LED табло для стадионов от компании LED Lion Group
LED табло для спортзалов
Табло для стадионов от компании LED Lion Group