Табло обмін валют від компанії LED Lion Group

Табло обмен валют

Будь-які вироби, особливо електронні, постійно оновлюються та змінюються. Так, на сьогоднішній день існують так звані стандартні LED табло обміну валют, і не стандартні LED табло. Під стандартними табло обміну валют розуміють табло, виготовлені із одноколірних модулів. Є багато варіантів відображення та конфігурації таких однобарвних табло, і кожне можна зробити унікальним. За весь час нашою компанією реалізовано понад 10 000 таких табло. Велику популярність здобули табло з повнокольорових модулів, що дозволяє відображати не лише курси, а й повнокольорові відеоролики з різною актуальною інформацією, створювати індивідуальний дизайн відображення інформації на табло.

Для всіх видів табло, одноколірних та повнокольорових, надається спеціалізоване програмне забезпечення, зменшує ризик помилок та прискорює швидкість оновлення інформації.

Телефонуйте, будемо раді відповісти на всі Ваші питання, і підібрати актуальні рішення.

Електронні табло курсів валют зі змінними значеннями, розроблені з умовою їх роботи за яскравого сонячного світла та за несприятливих погодних умов. Надійність конструкції обумовлена ​​застосуванням спеціальних матеріалів, ущільнювачів та сучасних джерел світла. Світлодіодне табло, завдяки своїм функціональним параметрам, разом з інформаційною складовою виконує завдання рекламного характеру. Колірні рішення дозволяють зробити двостороннє табло помітним з великої відстані, а дані, що змінюються, гарантують своєчасне оновлення інформації для потенційних клієнтів.

Переваги замовлення світлодіодного табло курсу валют в нашій компанії:

  • нестандартні рішення;
  • будь-який розмірний ряд;
  • прийнятна ціна;
  • швидке виконання замовлення;
  • кваліфіковані працівники.

Табло обміну валют. Ціна має значення

Ефективність електронних табло не піддається сумніву. За невеликих витрат, Ваша організація отримає можливість інформувати відвідувачів про зміну поточних котирувань та додаткову інформацію. За необхідності Ви можете замовити табло обміну валют, ціна на які варіюється в залежності від розмірного ряду, з додатковими вікнами, що дозволяють показувати поточний курс валюти навіть у тризначному відображенні.

Табло курсів валют для використання всередині приміщень (офісних).

Табло для використання усередині приміщень виготовляються на світлодіодних матрицях. Стандартно виготовляємо табло з висотою знака 20 мм, 38 мм, 57 мм, так само можливе виготовлення табло для приміщення з висотою символу 100мм і вище (за індивідуальним запитом). Колір індикації – червоний або зелений. Можливе виготовлення знаків більшого розміру на світлодіодах. Корпус – суцільнометалевий сталевий корпус, пофарбований у темний колір. Написи – вінілові самоклеючі плівки-аплікації. Можливе збільшення корпусу за бажанням замовника для нанесення логотипу.

Табло курсів валют для використання на вулиці

Табло для використання на вулиці виготовляються із точкових світлодіодів dip d-5мм.

Яскравість світлодіодів буває двох видів:

  • Сила світла 2КД – Кут половинної яскравості 60 градусів. Установка табло в тіні, не пряме освітлення сонця
  • Сила світла 3,5КД – Кут половинної яскравості 70-120 градусів. Режим роботи – сильне сонячне освітлення.

При цьому яскравість можна легко регулювати вручну і за розкладом як з програми керування табло на комп’ютері так і з пульта керування. Стандартно виготовляємо табло з висотою знака 130 мм 210мм, проте можливе виготовлення табло з висотою символу 150мм, 270мм та 350мм. (розрахунок вартості за запитом). Колір індикації – на розсуд замовника (червоний, зелений, синій, білий, жовтий). Корпус – алюмінієвий профіль завтовшки 60мм або 90мм (двостороннє табло) чорного кольору. Написи на табло – вінілові самоклеючі плівки-аплікації. Можливе збільшення корпусу за бажанням замовника для нанесення логотипу.