Табло для АЗС від компанії LED Lion Group

Сучасна стела, крім того, що має більш привабливий зовнішній вигляд, вона і зручніша в експлуатації і набагато економніша за енергоспоживанням.

Цінові табло виконані вивідними світлодіодами, управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування або комп’ютера.

LED табло для АЗС

Сучасна автозаправна станція не може обійтися без інформаційних пристроїв, до яких належать електронні табло та інші інформаційні пристрої на основі світлодіодної технології. Застосування цих агрегатів давно стало стандартом. Компанія LED Lion Group є виробником всіх видів світлодіодної продукції. Ми пропонуємо вам електронні табло для АЗС та інші інформаційні та рекламні пристрої на основі світлодіодів за найдоступнішими цінами.

За вашим бажанням електронне табло для АЗС додатково може оснащуватися рядком, термометром або годинником, що біжить. Електронне табло може виготовлятися як під замовлення для об’єкта будівництва, що проектується, так і в якості заміни застарілих пристроїв при реконструкції існуючої автозаправки. Застосування нових світлових рішень дозволить отримати реальну економію грошей.

Для додаткового залучення клієнтів, наші світлові табло можуть мати різні візуальні ефекти. Світлодіоди є не тільки надійним, але й економічним джерелом світла. У порівнянні зі застарілими освітлювальними системами їхнє енергоспоживання значно нижче.

Для виробництва табло цін для АЗС ми застосовуємо лише найнадійніші матеріали. Щоб світлодіодний пристрій міг цілий рік добре переносити вплив несприятливих природних факторів, матеріал для його виготовлення повинен бути сонце- та вологостійким, не руйнуватися під впливом морозу. Світлодіоди, які застосовуються для таких пристроїв добре переносять несприятливі температури, а термін їх служби досягає ста тисяч годин. Одного разу встановлена, продукція в основі якої лежать світлодіоди, зможе вірою і правдою прослужити вам довгі роки.

Налаштування інформації на електронному табло не займе багато часу. Уся інформація може бути оперативно оновлена ​​лише за кілька хвилин за допомогою персонального комп’ютера або спеціального пульта дистанційного керування. Система також передбачає можливість налаштування яскравості тексту та внутрішнього підсвічування стели.

У нас ви зможете придбати не лише інформаційне табло для АЗС, ми пропонуємо найширший спектр різної освітлювальної, рекламної та інформаційної продукції на основі світлодіодів. Високий рівень підготовки наших співробітників та сучасне виробниче обладнання є гарантією високої якості нашої продукції. Наші фахівці з радістю готові відповісти на всі ваші запитання та розробити найбільш відповідне світлове рішення для вашого бізнесу.