Багатогранні та гнучкі вигнуті LED екрани справляють сильне враження, але який вибір є правильним?

Уявіть себе на березі, дивлячись на горизонт. Перед вами безкрайнє блакитне небо, море, що вирує, і білий прибій. Навіть дивлячись прямо перед собою, бічним зором ви бачите пісок, що тягнеться на багато кілометрів. Це захоплюючий досвід. Вигнуті світлодіодні екрани можуть створити аналогічний іммерсивний досвід – за винятком солоного повітря та ароматів океану, – тому що гнучкі світлодіодні модулі можуть утворювати дуже гладкі опуклі та увігнуті вигнуті стіни. Вигнуті світлодіоди популярні в корпоративних, розважальних та диспетчерських приміщеннях, тому що відеостіни можуть довкола людей, захоплюючи їхній периферійний зір, образно кажучи, забираючи глядачів кудись ще. Гнучкі модулі, хоч і вражають, як правило, мають преміальну ціну, яка підходить не всім.

 

Є ще одне рішення, яке може бути не таким дорогим, але може забезпечити аналогічний іммерсивний досвід: грановані плоскі екрани. Огранювання, що полягає у розміщенні жорстких світлодіодних модулів поруч один з одним під трохи різними кутами, може створити дуже гарний ефект кривої, залежно від радіусу. Але надто близько, і ограновування може негативно вплинути на вигляд.

 

Чому радіус кривої має значення? Через конфігурацію червоних, зелених та синіх (RGB) діодів наші очі сприймають світлодіодні дисплеї по-різному, залежно від кута огляду. Ми спостерігаємо “зсув кольору” при перегляді відеостіни з різних позицій. Вся відеостіна може здаватися більш червоною з одного боку і синішою з іншого. Це основна причина, через яку немає можливості використання один і той же світлодіодний екран як в альбомної, і у портретної орієнтації. Зміна кольору стає більш очевидною з збільшенням кута між світлодіодними модулями, підкреслюючи стики між стовпцями світлодіодних екранів для менш бажаного враження від перегляду.

Щоб мінімізувати зміну кольору, ми рекомендуємо розраховувати кут між екранами по радіусу кривої. Для гранних кривих LED Lion Group рекомендує зберігати цей кут нижче за три градуси для отримання найкращих візуальних ефектів. Кути від трьох до шести градусів часто виглядають чудово залежно від положення перегляду та контенту. Якщо кут більше шести градусів, використовуйте гнучкий світлодіодний модуль.

При замовленні світлодіодної вивіски завжди уточнюють відстань з якої буде проводитися в основному показ.

 

Зміна кольору на гранованій відеостіні

Приклад зміни кольору, викликаного переглядом під іншим кутом

led екран світлодіодний екран для вулиці

LED Lion Group пропонує кілька підходів до створення вигнутих ефектів за допомогою світлодіодних екранів. Більшість світлодіодних екранів можна огранити за допомогою спеціальної монтажної рами. Деякі світлодіодні модулі можна використовувати незалежно від корпусів, щоб сформувати менші кути фаски або змінити ширину та/або висоту корпусу. Світлодіодні модулі призначені для формування плавно вигнутих медіафасадів із малим радіусом вигину. Сюди входять світлодіодні колони діаметром лише 1,5 метра.

 

Щоб дізнатися більше про вигнуті та грановані світлодіодні відеостіни, зв’яжіться з вашим менеджером по роботі з клієнтами.