LED табло для стадіону від компанії LED Lion Group

Ми виробляємо моделі для малих залів і для великих стадіонів, вони виготовлені з ударостійкого пластику, стійкі до ультрафіолету, високої вологості та низьких температур. Якщо ви бажаєте замінити старе табло або просто обладнати зал/стадіон – замовте у нас електронне табло із програмним забезпеченням за справедливою ціною! Працюємо з доставкою по всій Україні!

Спортивне табло універсальне від виробника LED Lion Group є ідеальним рішенням для критих залів та стадіонів.

Усі LED табло для стадіонів є універсальними. Їх можна використовувати для різних змагань, змагань: легкоатлетичних стартів, хокею, футболу тощо. Подібні led-екрани призначені для трансляції актуального відеоконтенту: ходу гри, рекламних роликів, трансляції з відеокамер, суддівської інформації та ін.

Вирішивши купити табло електронне спортивне у нас, ви зробите серйозний крок до якісної організації спортивних заходів. Адже йдеться про багатофункціональні електронні пристрої, які володіють багатьма перевагами.

Наші led-екрани, призначені для організації та проведення спортивних заходів, мають такі переваги:

Вони відтворюють будь-який вміст: відеофайли, фотографії, графічну інформацію. Це можливе завдяки наявності безшовного зображення.
Табло налаштовуються під будь-які змагання, адаптуються до виведення контенту з будь-яких носіїв. Програмне забезпечення у пристроях відрізняється багатофункціональністю.
Наше обладнання не має обмежень на крок пікселя, що дозволяє насолоджуватися якісною трансляцією навіть дрібної графіки. Ви завжди зможете забезпечити високу роздільну здатність.
Електронне табло можна встановлювати будь-де стадіону, спортивного залу. Вартість монтажу невисока.

Про інші особливості та переваги пропонованих нами led-екранів ви можете дізнатися з вуст компетентних співробітників LED Lion Group. Звертайтеся будь-якої зручної хвилини.

Якщо ви не знаєте які купити спортивні табло, не переживайте, наші співробітники допоможуть з вирішенням цього питання. У компанії LED Lion Group працюють справжні професіонали.

Спортивне табло в основному встановлюється на стінах. Обслуговуються такі екрани з лицьової поверхні. Найбільшою популярністю користуються інтер’єрні спортивні табло із кроком пікселя від р3 до р5. Вони відрізняються високою роздільною здатністю зображення навіть за відносно невеликих розмірів екрана. Картинки ідеально зчитуються з відстані 2,25 – 3,75 м.

Спортивне табло для вулиці, як правило, встановлюється на окрему конструкцію. Їх замовляються для оформлення стадіонів: трансляції матчів, перебігу гри, рекламної інформації. Для цих цілей добре підходять led-екрани великого розміру: від 5х2 м і більше. Рекомендуємо купити спортивні табло з кроком пікселя від р6 до р10. Це дозволить глядачам насолоджуватися якісним зображенням з відстані 4,5 та більше метрів.

Приклади LED табло для стадіону від компанії LED Lion Group

LED Відеоборд (Білборд) для стадіону СПАРТАК у місті Кривий Ріг

LED табло для стадионов от компании LED Lion Group
LED табло для спортзалов
Табло для стадионов от компании LED Lion Group