Проектування LED екранів від компанії LED Lion Group

Будь-яка установка та узгодження зовнішніх рекламних конструкцій не обходиться без попередньої розробки проектної документації. Наша компанія має значний досвід у даній сфері, штатні інженери та проектувальники готові розробити для Вас будь-яку рекламну конструкцію, враховуючи найнестандартніші та сміливіші побажання клієнта. Проектування світлодіодних екранів виконується за наданим технічним завданням з урахуванням законів будівельної механіки, світлодинаміки та кінематики.

Проектирования LED экранов от компании LED Lion Group

LED технології давно вийшли з категорії «дорогої продукції», перейшовши у загальнодоступний формат як надійний механізм розвитку бізнесу.

Різноманітність світлової продукції дозволяє споживачеві підібрати оптимальний з погляду поставленого завдання та коштів на її реалізацію варіант – починаючи від невеликої повнокольорової вивіски та закінчуючи повномасштабною світлодіодною рекламою на фасаді будівлі.

Кожен проект розраховується індивідуально для клієнта, а кінцевий продукт має свій неповторний та неповторний вигляд, що дозволяє підкреслити ексклюзивність компанії та виділити її серед безлічі конкурентів!

Кожен проект розраховується індивідуально для клієнта, а кінцевий продукт має свій неповторний та неповторний вигляд, що дозволяє підкреслити ексклюзивність компанії та виділити її серед безлічі конкурентів!

Етапи розробки:

1. Складання технічного завдання

На цьому етапі складається технічне завдання з урахуванням усіх важливих моментів та вимог замовника до рекламної конструкції. Тоді вже можна сказати, скільки часу потрібно на виготовлення та монтаж, і розрахувати зразкові витрати на ресурси.

2. Розробка та виготовлення дизайну рекламного дизайну за доступною ціною

На цьому етапі необхідно чітко сформулювати вимоги до дизайну моделі, створити прив’язки фото (денний та нічний вигляд) зовнішньої реклами. У клієнта є можливість оцінити зовнішній вигляд, зручність розташування та внести необхідні корективи на власний розсуд. Після затвердження проектного макету інженери приступають до роботи. Підбирається необхідна конструкція та кріплення для реалізації цього проекту. Наша компанія готова взяти на себе найскладніші дизайн-проекти та виконати їх точно вчасно.

3. Створення робочої документації

Після того, як усі попередні кроки узгоджені, розпочинається робоча документація за проектом. Це один із найважливіших та відповідальних моментів, який також можна розділити на кілька основних підетапів:

3.1. Здійснюється обстеження ділянки, на якій буде встановлено виготовлену рекламну конструкцію. Залежно від типу об’єкта оцінюється технічний стан конструктивних елементів будівлі (для покрівельних установок проводиться обстеження покрівлі, наземних – вивчення геології ділянки).

3.2. Створення креслярської та конструкторської документації на підставі експертного висновку. Почати проектування секцій КМД, ЕОМ, КМ з обов’язковим урахуванням вітрових навантажень, допустимих деформацій та міцності металоконструкцій.

3.3. Експертиза проектної документації. Проводиться експертна перевірка робочого проекту на відповідність усім нормам та допускам, правильність розрахунків та допустимість матеріалів, використаних для виготовлення конструкції, після чого креслення передаються у виробництво.