LED Lion Group - LED-екрани, вивіски, світлодіодні табло від виробника

Виготовлення та монтаж світлодіодних LED екранів будь-якої складності. Ми займаємося виготовленням, налаштуванням, монтажем та сервісним обслуговуванням світлодіодних LED екранів для зовнішньої та інтер’єрної реклами. Ми точно знаємо як зробити Ваш бізнес яскравішим та привабливішим!

Купить Бегущую строку в Киеве

Біжучий рядок

«Біжучий рядок» – це електронний пристрій (табло), призначений для відображення великого обсягу текстової та графічної інформації, яка «біжить» горизонтально, рухаючись праворуч або ліворуч. Крім новинної чи рекламної інформації на табло часто відображають температуру повітря, вологість тощо.

Повнокольорові екрани

Повнокольоровий світлодіодний екран – чудове рішення для трансляції відео чи зображень у вуличних умовах та при яскравому сонячному світлі. Ми пропонуємо Вам найновіші характеристики, що дозволяють відтворювати яскравий колір та роздільну здатність у будь-яких умовах.

LED екрани для внутрішнього застосування

Світлодіодний екран для приміщень – найефективніший рекламно-інформаційний LED-носій. У LED Lion Group Ви можете купити відеоекран для приміщень, замовити LED-екран для приміщення за індивідуальними параметрами. Проводимо встановлення, підключення внутрішніх світлодіодних екранів.

LED екрани для зовнішнього застосування

LED-екран для вулиці виготовляється компанією LED Lion Group на основі світових стандартів з використанням комплектуючих (контролери, світлодіоди, керуючі системи) брендів – лідерів LED-галузі. Вуличні екрани збираються з модулів, блоків живлення, карт, що приймають, удароміцних корпусів.

Рекламная LED медиастойка

Рекламні LED медіастійки

Рекламна LED медіастійка – новинка у світі світлодіодних екранів. Така панель призначена для інформування відвідувачів ТРЦ про товари та послуги, акції та розіграші. Виглядає вона як рекламна стійка, може розташовуватися в будь-якій частині торгового залу і транслювати рекламу різного характеру – від бургерів до постільної білизни або косметики.

Табло обмен валют

Табло обміну валют

Електронне табло обміну валют є складовою частиною устаткування будь-якого сучасного банку. Воно призначене для відображення курсу валют. Основні переваги таких табло: простота та легкість зміни інформації, барвисте та яскраве оформлення, економічність та довговічність світлодіодів.

Купить медиафасад в Киеве

Медіафасад

Медіафасад – це світлодіодний, гнучкий та динамічний відеоекран, який встановлюється, як правило, на зовнішній поверхні будівлі. З його допомогою досягається відразу кількох цілей: трансляція зовнішньої електронної реклами, дизайнерське освітлення будівлі, привернення уваги клієнтів, туристів, покупців.

LED табло для стадіонів

Ми виробляємо моделі для малих залів і для великих стадіонів, вони виготовлені з ударостійкого пластику, стійкі до ультрафіолету, високої вологості та низьких температур. Електронне табло можна встановлювати будь-де стадіону, спортивного залу. Замовте нове LED табло у компанії LED Lion Group!

Купить LED Видеоборд. Компания LED Lion Group

LED відеоборд

Відеоборд – це найновіша розробка у сфері світлодіодних екранів. LED відеоборд є світлодіодним екраном встановленим на прохідних вулицях або в безпосередній близькості з жвавими автомагістралями.

LED табло для стели АЗС

Сучасна автозаправна станція не може обійтися без інформаційних пристроїв, до яких належать електронні табло та інші інформаційні пристрої на основі світлодіодної технології. Застосування цього обладнання давно стало стандартом.

Проектирования LED экранов от компании LED Lion Group

Проектування екранів

Компанія LED Lion Group надає послуги із проектування світлодіодних конструкцій будь-якої складності. Проектування – важливе завдання, адже від точності розрахунків залежить безпека та термін експлуатації медіафасаду чи відеоекрана.