LED Lion Group - виробництво та встановлення LED екранів

LED LION Group – це молода команда, що динамічно розвивається! Ми займаємося виготовленням, налаштуванням, монтажем та сервісним обслуговуванням світлодіодних LED екранів для зовнішньої та інтер’єрної реклами.

Ми точно знаємо як зробити Ваш бізнес яскравішим та привабливішим!

Найновіші технології та розробки, суперпрофесійні маркетологи та проектувальники є командою LED Lion Group!

Світлодіодні екрани, вивіски та медіафасади вже давно заполонили всю Європу та набирають все більшої популярності в Україні. А це звичайно ж говорить про те, що даний вид реклами став доступнішим і його можуть використовувати не лише найбільші торгові центри, місцеві фестивалі, різноманітні концерти та виставки, але й власники невеликих магазинів, салонів, турагенств чи мережі СТО. Тому, якщо Вам потрібно привернути увагу потенційних споживачів до Вашої сфери діяльності, то неодмінно правильним рішенням буде зовнішня або внутрішня світлодіодна вивіска, рядок, що біжить, або екран. І МИ із задоволенням Вам у цьому допоможемо!

Компанія LED LION Group лише одна з кількох компаній, що працюють на території України, має справжній СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ на всю вироблену світлодіодну продукцію.

Це дуже вагомий та важливий фактор, якщо Замовник бажає справді якісний світлодіодний екран. Наша компанія бере участь у державних та комерційних закупівлях на тендерних майданчиках та має весь необхідний пакет документів для участі.

Тому компанія LED LION Group запрошує до співпраці компанії юридичні особи, а також фізичні особи. Ми гарантуємо виготовлення тільки якісної продукції, з супроводом необхідної документації та виконанням усіх гарантійних та постгарантійних зобов’язань.

Партнери та клієнти

COMFY

CARLO PAZOLINI

PAPA POKATAY

СВІЙ СКЛАД

ВИННАЯ ГАЛЕРЕЯ БАХУС

INFOBUS

ACCORD TIRES

Приклади нашої роботи

Светодиодные экраны сегодня – самое перспективное средство визуализации. Для компании “LEDLion Group” не существует невыполнимых задач в сфере LED технологий. Вы можете выбрать, купить готовый светодиодный экран. Изготовить светодиодный экран по индивидуальному проекту.

Чи не знайшли підходящий варіант?

Наші менеджери готові допомогти! Просто залиште заявку, натиснувши на кнопку “Замовити дзвінок” і наш менеджер проконсультує Вас у найкоротші терміни.