Повнокольорові LED екрани від компанії LED Lion Group

Наймасовішим видом світлодіодної реклами є LED екрани. Цей тип носія чудово підходить як для зовнішнього, так і інтер’єрного використання. Повнокольорові екрани добре привертають увагу та дозволяють швидко донести прості повідомлення до потенційної аудиторії. При цьому ви можете підібрати будь-який розмір екрану, що робить його ідеальним замінником звичайного лайтбоксу. Світлодіодний екран – доступне рішення, щоб привернути увагу вашого покупця.

Технологія DIP та SMD для зовнішньої реклами дозволяє розміщувати світлодіодний екран реклами на вулиці, вони легко переносять різні погодні умови та перепади температур та мають високий рівень захисту від пилу та вологи. Яскравість зображення залишається однаковою, як при яскравому сонці, так і за негоди. Працює цілодобово, без перебоїв, і побачити зображення можна з великої відстані.

Якісний світлодіодний екран здатний відображати не лише яскраві та живі зображення, а й залучати великий потік нових клієнтів. Рекламу на LED екрані можна зустріти в різних місцях будь-якого сучасного міста. Світлодіодний екран має велику популярність у сфері зовнішньої реклами, але його можна застосовувати і в приміщеннях, головне – правильно підібрати LED дисплей, його розмір, дозвіл, ступінь захисту та яскравість.

Світлодіодні екрани для приміщення в основному виготовляються за технологією SMD та їх головна особливість – це чітка та деталізована картинка, яка вже з невеликої відстані не дає «зернистості». LED екрани, виготовлені для приміщень, не такі герметичні як вуличні, тому варто уважно вивчати їх умови експлуатації. У приміщення з підвищеною вологістю та запиленістю термін служби екрана може значно знизитися.

Яскравість у світлодіодних екранах для вулиць та приміщень має суттєву різницю, для вулиці необхідні екрани з яскравістю від 5000 до 9000 кд/м2. У той час як для приміщень достатньо яскравості від 1000 до 5000 кд/м2, яскравість у приміщенні має бути помірною, щоб не порушити природне сприйняття картинки.

LED екран виконує своє головне завдання – це залучення нових покупців, клієнтів та виклик інтересу у всієї аудиторії. Найчастіше їх встановлюють у місцях великого скупчення людей, наприклад, на площах, перехрестях, на фасадах великих будівель, у торгових центрах чи спеціальних конструкціях. Будь-яке приміщення можна прикрасити та оживити за допомогою світлодіодного екрану, головне продумати рекламу та грамотно її скласти з дизайнерської точки зору.

На екранах можна транслювати як рекламну інформацію, а й іншу, інформаційно – пізнавальну. Можна транслювати будь-які відеоролики або фільми як розважальну інформацію.

Компанія LED Lion Group пропонує широкий асортимент світлодіодних екранів як для вулиці, так і для приміщень. Вся продукція виготовляється на власному заводі за сучасними технологіями та має сертифікати європейської якості.