Медіафасади від компанії LED Lion Group

Реклама стала більш затребуваною серед підприємців, які бажають отримати нових клієнтів і вивести свій бізнес на новий рівень. Нижче ми докладно розповімо про ці пристрої та переваги.

Рекламний медіафасад є світлодіодним екраном у вигляді сітки або рейкового виконання, який встановлюється на зовнішній стіні або даху будівлі.

Купить медиафасад в Киеве

Можливості рекламних медіафасадів

Медіафасади застосовуються для показу зовнішньої реклами. Якщо інформація, яка відображається на екрані, зацікавила людей, вони стають клієнтами рекламодавця.

Такий підхід до просування товарів та послуг вважається набагато кращим, ніж демонстрація рекламних матеріалів на вже застарілих білбордах. Рекламу можна таргетувати на цільову аудиторію як реального часу. Портрет аудиторії поблизу рекламних конструкцій аналізується за відкритими знеособленими даними за частки секунди. Система автоматично показує релевантний ролик залежно від складу аудиторії поряд із медіафасадом чи суперсайтом.

Медіафасади є довговічними пристроями, термін експлуатації залежить від тривалості роботи. Переважно пристрій працює близько 100-150 тис. годин.

При виборі медіафасаду дуже важливо враховувати мінімальну відстань, на якій переглядатиметься контент. Цей параметр називається крок пікселя. Для вуличних екранів найбільш популярним є крок пікселя Р10. Екрани з таким кроком пікселя в основному встановлюють на стадіонах, спортивних майданчиках, у концертних залах. Для помешкання оптимальним кроком буде Р2,5.

Зараз медіафасади використовуються у всьому світі:

  • як засіб зовнішньої електронної інтерактивної реклами (digital outdoor);
  • як засіб дизайнерського освітлення будівель та приміщень;
  • як засіб будь-якої іншої інформаційної комунікації (трансляція телевізійного сигналу або відео);
  • як засіб взаємодії з різними містами, пунктами, будинками тощо;
  • у художніх цілях;
  • як засіб для прикраси та різноманітності образу міста.

Медіафасади у багатьох людей асоціюються, перш за все, з величезними екранами, ілюмінуючою та анімованою рекламою, а також такими місцями як Тайм-Сквер, Лас Вегас, Гонг-Конг. Часто сама архітектура будівлі залишається непоміченою, тоді як величезний екран активно транслює потрібну інформацію та приваблює безліч глядачів. Медіафасади пробуджують безліч емоцій, як позитивних, і негативних. Все залежить від можливості архітектора будівлі правильно використовувати можливості інтеграції медіафасаду з особливостями будівлі. Зараз архітектура прагне використовувати медіафасади дедалі більше в стилістичних та дизайнерських цілях. Якщо раніше медіафасади встановлювалися вже після зведення будівлі та спочатку не існували в проекті, то зараз медіафасад – це частина процесу проектування будівлі, частина дизайнерського та конструкторського рішення. Такий підхід дозволяє максимально ефективно та красиво розміщувати подібні системи та уможливлює свіжий погляд на архітектуру міста.

Переваги медіафасадів

Перевагами медіафасадів полягають у:

  • Барвисті;
  • Інтерактивність;
  • Легкість в інсталяції та управлінні;
  • Висока цільова ефективність.

Приклади LED медіафасадів від компанії LED Lion Group

LED медіафасад довжиною 44 метри для ТЦ у місті Кривий Ріг

LED медиафасад в Киеве. Компания LED Lion Group
LED медиафасад. Компания LED Lion Group
Изготовление медиафасадов в Киеве. Компания LED Lion Group