Рекламна LED медіастійка від компанії LED Lion Group

Рекламная LED медиастойка

Бажаєте зробити перебування у торгово-розважальному комплексі зручним для гостя? А також хочете, щоб перебування відвідувачів у ТРЦ було максимально вигідним для орендарів? Ну і, звичайно ж, головна мета – організувати роботу орендарів максимально вигідно для торгового центру. Якщо так, то Вам допоможуть у цьому сучасні інновації у світі світлодіодної реклами.

Рекламна LED медіастійка – новинка у світі світлодіодних екранів. Така панель призначена для інформування відвідувачів ТРЦ про товари та послуги, акції та розіграші. Виглядає вона як рекламна стійка, може розташовуватися в будь-якій частині торгового залу і транслювати рекламу різного характеру – від бургерів до постільної білизни або косметики. Крім цього електронна панель не потребує монтажу, як, наприклад, стандартна led вивіска, а може розміщуватися і переміщатися в будь-якому потрібному Вам місці, а стильний корпус з підставкою підкреслять і підвищать статус торгового комплексу, де буде застосований такий вид реклами передових технологій.

Але не тільки в торгово-розважальних центрах знайшла своє застосування медіа-стійка. Її можна використовувати для трансляції рекламних відеоматеріалів у приміщеннях будь-якого типу: автосалони, виставки, роздрібні мережі, стадіони, ресторани та торгові центри. LED медіастійка стає дуже популярною і вже витісняє класичні вивіски промоутера. Але це не дивно, адже світлова електронна панель набагато ефективніша і може працювати цілодобово.

Переваги підлогової світлодіодної рекламної LED стійки:

  • рекламний відеоряд чи зображення можна без проблем змінювати будь-де і будь-коли;
    світлодіоди мають підвищений термін експлуатації, а це означає, що Ваш світлодіодний рекламний стенд буде працювати для вас довго, а електроенергії витрачати мало;
  • медіастійку легко встановити у зручному для вас місці та підключити до джерела живлення;
  • така ЛЕД панель однозначно привертатиме увагу потенційних клієнтів до вашої реклами або презентації, адже вона має оптимальну комфортну відстань перегляду від трьох метрів;
  • динамічна картинка LED медіастійки буде вигідно виділятися на тлі звичайної реклами та миттєво приверне увагу потенційних клієнтів;
  • на екрані ЛЕД стійки можлива демонстрація будь-яких рекламних матеріалів.

 

Компанія LED LION Group пропонує комплексний сервіс. Наша команда здійснить виготовлення та подальше обслуговування рекламного світлодіодного стенду у найкоротші терміни. Наш технічний відділ працює онлайн 24/7 і якщо у Вас виникнуть будь-які питання в управлінні або налаштуванні світлодіодної стійки, наші фахівці вам допоможуть, а також за необхідності здійснять виїзд на місце.

Завдяки налагодженій системі менеджменту, сучасному унікальному обладнанню та команді професіоналів ми з упевненістю можемо гарантувати якість продукції, її індивідуальність та дотримання всіх побажань клієнта.

Приклади LED медіастійок від компанії LED Lion Group

LED стійка для ТМ Хортиця у аеропорту м. Львів

LED медиастойка для магазина от компании LED Lion Group
LED медиастойка от компании LED Lion Group
LED медиастойка в аэропорту от компании LED Lion Group