LED екрани для вулиці від компанії LED Lion Group

Наймасовішим видом світлодіодної реклами є LED-екрани для вуличного розміщення. Цей тип носія чудово підходить як для фасадного. LED екрани для вулиці добре привертають увагу та дозволяють швидко донести прості повідомлення до потенційної аудиторії. При цьому ви можете підібрати будь-який розмір LED екрану для зовнішнього розміщення, що робить його ідеальним замінником звичайного лайтбоксу. LED екрани для вуличного розміщення – доступне рішення, щоб привернути увагу вашого покупця.

Зовнішні (вуличні) LED-екрани призначені для експлуатації поза приміщеннями. Вони мають додатковий захист від несприятливого впливу зовнішнього середовища (пилу, вологи, коливань температури) і стійкіші до механічних впливів.

Тому зовнішні LED-екрани можуть з успіхом застосовуватися як вуличні рекламні носії, як окремі, так і встановлені на фасадах або конструкціях будівель і споруд.

Як правило, у порівнянні з внутрішніми зовнішні LED-екрани характеризуються:

  • значними розмірами;
  • підвищеним рівнем захисту (IP67)
  • великим кроком пікселя;
  • збільшеною яскравістю для якісної демонстрації контенту у сонячний день;
  • широким кутом огляду;
  • можливістю on-line моніторингу систем;
  • деякими конструктивними особливостями каркасу для відведення дощової води та захисту від корозії.

Зовнішні світлодіодні LED екрани виходять на новий рівень та приймають незвичайні, нестандартні рішення та форми. Інформація на яскравому екрані з динамічним відображенням обов’язково приверне увагу. Але ще більше уваги привертають екрани не стандартної форми: радіальні, П-подібні, екрани-білборди, екрани, що обертаються. Розглянемо кілька прикладів робіт у напрямку світлодіодних екранів, стандартної та нестандартної форми. Радіальні екрани, зі складним та ефектним конструктивом, виглядають чудово, і вдень та вночі. Головне, такий LED екран приверне увагу і доповнить будь-який фасад.