LED екрани для приміщень від компанії LED Lion Group

Наймасовішим видом світлодіодної реклами є LED екрани для приміщень. Цей тип носія чудово підходить як для інтер’єрного використання. LED екрани для приміщень добре привертають увагу та дозволяють швидко донести прості повідомлення до потенційної аудиторії. При цьому ви можете підібрати будь-який розмір LED екрану для приміщення, що робить його ідеальним замінником звичайного лайтбоксу. LED екрани для приміщень – доступне рішення, щоб привернути увагу вашого покупця.

Насамперед, LED екран інтер’єрний має меншу яскравість світіння, щоб не викликати ефект засліплення. Висока роздільна здатність робить зображення чітким. Цей параметр дозволяє виводити відеоролики, не побоюючись за якість та розбірливість картинки, навіть із мінімальної відстані перегляду. Крім того, світлодіодний внутрішній екран, розроблений для приміщення, характеризується меншим енергоспоживанням.

Рекламні екрани для приміщень не вимагають потужних кронштейнів та металоконструкцій із вітровим захистом, тому ціна для замовника буде дуже привабливою. Управління тут, як правило, синхронне – інформація в реальному часі від зовнішнього джерела: комп’ютер, DVD та ін. Також у нас ви можете замовити світлодіодний екран для приміщень та з асинхронним керуванням. У цьому випадку потрібно просто завантажити контент в енергонезалежну пам’ять пристрою та налаштувати параметри відображення (час увімкнення/вимкнення, зміну контенту за графіком тощо).

Світлодіодні екрани для приміщення: області та варіанти застосування
Усередині будь-якого об’єкта, де потрібне динамічне, або оновлюване статичне представлення інформації, знайдуть застосування наші LED-дисплеї для приміщень. Вони можуть застосовуватися:

  • Як рекламний майданчик у місцях зосередження потенційних клієнтів: біля входу до магазину, центральний хол торгового центру (готелю), вітрина з виходом на вулицю.
    У залах очікування вокзалів, аеропортів та інших об’єктів для оперативного інформування клієнтів.
  • Як інформаційні стенди всередині магазину, банку, обмінного пункту та ін.
    Для оперативного надання інформації у функціональних центрах, інших державних та муніципальних установах.
  • У клубах, кафе, спортивних барах: ви можете розважати клієнтів відеокліпами або виводити на LED екран інтер’єрну трансляцію спортивних передач.
    Конференц-зали: проведення презентацій, фоновий супровід.

Перш ніж купити світлодіодні екрани для приміщення в компанії LED Lion Group, замовник обговорює з нашим менеджером умови використання, місце встановлення та інші параметри. Досвідчені фахівці допоможуть вибрати необхідну конфігурацію та оптимізують витрати на виріб.